Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Danish
bg: Датски

en: Dutch
bg: Холандски

en: German
bg: Немски

en: Norwegian
bg: Норвежски

en: Polish
bg: Полски

en: Swedish
bg: Шведски

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца

en: Review order
bg: Прегледай поръчката

en: view order
bg: виж поръчката

en: Payment failed for order @order_id: @message
bg: Плащането не успешно за поръчка @order_id: @message

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
bg: Версията на Вашата PHP инсталация е прекалено стара. Друпал изисква поне PHP %version.
