Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
bo: ཁྱེད་རང་གི་PHP པར་གཞི་རྙིང་དྲགས་འདུག། Drupal་ལ་མ་མཐའ་ཡང་PHP %version་དགོས།
