Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Danish
dz: ཌེ་ནིཤ།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Norwegian
dz: ནོར་ཝེ་ཇི་ཡཱན།

en: Polish
dz: པོ་ལིཤ།

en: Swedish
dz: སུའི་ཌིཤི།

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་པི་ཨེཆ་པི་གཞི་བཙུགས་འདི་གནམ་མེད་ས་མེད་རྙིངམ་ཨིན་མས།  ཌུ་པཱལ་དེ་ལུ་  པི་ཨེཆ་པི་ %version ཅིག་དགོཔ་ཨིན།
