Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: Expiration
el: Λήξη

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Expiration:
el: Λήξη:

en: Card type
el: Τύπος κάρτας

en: Card owner
el: Ιδιοκτήτης κάρτας

en: Card number
el: Αριθμός κάρτας

en: Review order
el: Επισκόπηση παραγγελίας

en: view order
el: προβολή παραγγελίας

en: Payment failed for order @order_id: @message
el: Η πληρωμή απέτυχε για την παραγγελία @order_id: @message

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
el: Η εγκατεστημένη έκδοση PHP είναι πολύ παλιά. Το Drupal απαιτεί τουλάχιστον έκδοση PHP %version.

en: MasterCard
el: Mastercard
