Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Unknown
es: Desconocido

en: Not found
es: No encontrado

en: Click here
es: Pulse aquí

en: Private Key
es: Clave privada

en: Expiration
es: Fecha de vencimiento

en: Expiration date
es: Fecha de expiración

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Danish
es: Danés

en: Dutch
es: Holandés

en: German
es: Alemán

en: Norwegian
es: Noruego

en: Polish
es: Polaco

en: Swedish
es: Sueco

en: Merchant ID
es: ID de vendedor

en: Expiration:
es: Fecha de vencimiento:

en: Card type
es: Tipo de tarjeta

en: Card owner
es: Titular de tarjeta

en: Card number
es: Número de tarjeta

en: Review order
es: Revisar pedido

en: API credentials
es: Credenciales API

en: (Last4)
es: (Últimos4)

en: view order
es: ver pedido

en: Payment failed for order @order_id: @message
es: No se ha podido efectuar el pago del pedido @order_id: @message

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
es: Su instalación de PHP es demasiado antigua. Drupal necesita al menos PHP %version.
