Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Not found
et: Ei leitud

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Expiration
et: Aegumine

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Danish
et: Taani keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: German
et: Saksa keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Card type
et: Kaardi tüüp

en: Card owner
et: Kaardi omanik

en: Card number
et: Kaardi number

en: Review order
et: Vaata tellimus üle

en: view order
et: Vaata tellimust

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
et: Sinu PHP paigaldus on liiga vana. Drupal vajab vähemalt PHP versiooni %version.
