Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Danish
eu: Daniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: German
eu: Alemanera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Swedish
eu: Suediera
