Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Drupal
fa: دروپال

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Click here
fa: کلیک کنید

en: Expiration
fa: انقضا

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Dutch
fa: هلندی

en: German
fa: آلمانی

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Visa
fa: ویزا

en: Expiration:
fa: تاریخ انقضا:

en: Card type
fa: نوع کارت اعتباری

en: Card owner
fa: صاحب کارت

en: Card number
fa: شماره‌ی کارت اعتباری

en: Review order
fa: مرور سفارش

en: view order
fa: مشاهده سفارش

en: Payment failed for order @order_id: @message
fa: پرداخت برای سفارش @order_id ناموفق بود: @message

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
fa: نسخه PHP شما خیلی قدیمی است. دروپال حداقل به نسخه PHP %version نیاز دارد.

en: MasterCard
fa: مستر کارت
