Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Not found
gl: Non atopada

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Private Key
gl: Chave privada

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Dutch
gl: Holandés

en: German
gl: Alemán

en: Norwegian
gl: Noruegués

en: Polish
gl: Polaco

en: Swedish
gl: Sueco

en: Card type
gl: Tipo de tarxeta

en: Card number
gl: Número de tarxeta

en: Review order
gl: Revisar pedido

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
gl: A súa instalación de PHP é demasiado antiga. Drupal require polo menos PHP %version.
