Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન
