Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Drupal
he: דרופל

en: Not found
he: לא נמצא

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: German
he: גרמנית

en: Polish
he: פולנית

en: Swedish
he: שוודית

en: Review order
he: צפיה בהזמנה

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
he: התקנת PHP שלך ישנה מדי. דרופל דורשת גירסה %version ומעלה.
