Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Drupal
hi: ड्रूपल

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Click here
hi: यहाँ क्लिक करें

en: Expiration date
hi: समाप्ति तिथि

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Italian
hi: इताली

en: Danish
hi: दानिश

en: Dutch
hi: डच

en: German
hi: जर्मन

en: Polish
hi: पोलिश

en: Swedish
hi: स्वीडिश

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
hi: आपका PHP बहुत पुराना है, ड्रूपल को कम से कम PHP %version चाहिए
