Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Drupal
kk: Друпал

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Danish
kk: Дат

en: Dutch
kk: Голланд

en: German
kk: Неміс

en: Polish
kk: Полдық

en: Swedish
kk: Шведтік

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
kk: Қондырылған PHP көне, Drupal жұмыс жасауына кем дегенде %version версия қажет.
