Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Private Key
kn: ಖಾಸಗಿ ಕೀಲಿ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Danish
kn: ಡಾನಿಶ್

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Norwegian
kn: ನಾರ್ವೇಜಿಯನ್

en: Polish
kn: ಪೋಲಿಶ್

en: Swedish
kn: ಸ್ವೀಡಿಶ್
