Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Danish
ku: دانمارکی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Swedish
ku: سویدی
