Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: German
lv: Vācu

en: Polish
lv: Poļu

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Expiration:
lv: Derīgums:

en: Card type
lv: Kartes tips

en: Card owner
lv: Kartes īpašnieks

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: Review order
lv: Pārskatīt pasūtījumu

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
lv: Tava PHP instalācija ir pārāk veca. Drupal nepieciešama vismaz PHP %version.
