Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Expiration
oc: Expiracion

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Danish
oc: Danés

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: German
oc: Alemand

en: Polish
oc: Polonés

en: Swedish
oc: Suedés

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
oc: Vòstra version de PHP es tròp anciana. Drupal necessita al mens la version %version de PHP.
