Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Danish
ta: தனிஷ்

en: Dutch
ta: டச்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Polish
ta: பொலிஷ்

en: Swedish
ta: சுவேதிஸ்
