Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์

en: Expiration:
th: วันหมดอายุ:

en: Card type
th: ชนิดบัตร

en: Card owner
th: เจ้าของบัตร

en: Card number
th: หมายเลขบัตร

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
th: ระบบ PHP ที่คุณติดตั้งไว้เก่าเกินไป Drupal ต้องการ PHP อย่างน้อยเวอร์ชัน %version
