Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Danish
uk: Датська

en: Dutch
uk: Голландська

en: German
uk: Німецька

en: Norwegian
uk: Норвезька

en: Polish
uk: Польська

en: Swedish
uk: Шведська

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Order id prefix
uk: Префікс ідентифікатора замовлення

en: Expiration:
uk: Дата закінчення дії картки:

en: Card type
uk: Тип картки

en: Card owner
uk: Власник картки

en: Card number
uk: Номер картки

en: Review order
uk: Перевірка замовлення

en: (Last4)
uk: (Останні 4)

en: view order
uk: переглянути замовлення

en: Payment failed for order @order_id: @message
uk: Платіж для замовлення @order_id зазнав невдачі: @message

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
uk: Встановлений PHP застарілий. Для роботи Drupal потрібно як мінімум PHP версії %version.
