Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Click here
vi: Nhấn vào đây

en: Private Key
vi: Khoá cá nhân

en: Expiration date
vi: Ngày hết hạn

en: Card type
vi: Loại thẻ

en: Card owner
vi: Chủ thẻ

en: Card number
vi: Số thẻ

en: Review order
vi: Duyệt lại đơn hàng

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
vi: Bản cài đặt PHP của bạn đã quá cũ. Drupal yêu cầu sử dụng phiên bản thấp nhất là %version.
