Ubercart QuickPay (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Danish
bn: ডেনিশ

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান
