Ubercart QuickPay (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Expiration date
cs: Datum expirace

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Danish
cs: Dánsky

en: Dutch
cs: Holandsky

en: German
cs: Německy

en: Polish
cs: Polsky

en: Swedish
cs: Švédsky

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka

en: Expiration:
cs: Platnost do:

en: Card type
cs: Typ karty

en: Card owner
cs: Vlastník karty

en: Card number
cs: Číslo karty

en: Review order
cs: Přehled objednávky

en: API credentials
cs: Základní údaje API

en: view order
cs: zobrazit objednávku

en: Payment failed for order @order_id: @message
cs: Platba pro objednávku @order_id selhala: @message
