Ubercart QuickPay (8.x-1.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Expiration
ga: Dáta as feidhm

en: English
ga: Béarla

en: Card type
ga: Cineál cárta

en: Card owner
ga: Ainm ar an gcárta

en: Card number
ga: Uimhir an Chárta

en: Review order
ga: Caith súil ar d'ordú
