Ubercart QuickPay (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Danish
sq: Danisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Norwegian
sq: Norvegjeze

en: Polish
sq: Polonisht

en: Swedish
sq: Suedisht
