Ubercart QuickPay (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Danish
ug: دانىيەچە

en: German
ug: گرمانچە

en: Polish
ug: پولەكچە

en: Swedish
ug: شىۋىت
