Ubercart QuickPay (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Danish
hy: դանիերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն
