Ubercart QuickPay (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Click here
is: Smelltu hér

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Danish
is: Danska

en: Dutch
is: Hollenska

en: German
is: Þýska

en: Polish
is: Pólska

en: Swedish
is: Sænska

en: Card type
is: Kortategund

en: Card owner
is: Eigandi korts

en: Card number
is: Kortanúmer

en: Review order
is: Lesa yfir pöntun

en: Thank you for your order! QuickPay will notify you once your payment has been processed.
is: Takk fyrir pöntunina! QuickPay mun láta okkur vita um leið og greiðslan hefur verið meðhöndluð.
