Ubercart QuickPay (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Click here
pt: Clique aqui

en: Private Key
pt: Chave Privada

en: Expiration
pt: Expiração

en: Expiration date
pt: Data de expiração

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Italian
pt: Italiano

en: API key
pt: Chave da API

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Danish
pt: Dinamarquês

en: Dutch
pt: Holandês

en: German
pt: Alemão

en: Norwegian
pt: norueguês

en: Polish
pt: Polonês

en: Swedish
pt: Sueco

en: Merchant ID
pt: ID do comerciante

en: Expiration:
pt: Vencimento:

en: Card type
pt: Tipo de cartão

en: Card owner
pt: Titular do cartão

en: Card number
pt: Número do cartão

en: Review order
pt: Revisar pedido

en: (Last4)
pt: (últimos 4)
