Ubercart QuickPay (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: API key
sk: API kľúč

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Danish
sk: Dánčina

en: Dutch
sk: Holandčina

en: German
sk: Nemčina

en: Polish
sk: Poľština

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Expiration:
sk: Expirácia:

en: Card type
sk: Typ karty

en: Card owner
sk: Vlastník karty

en: Card number
sk: Číslo karty

en: Review order
sk: Skontrolovať objednávku
