Ubercart QuickPay (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Click here
nl: Klik hier

en: Private Key
nl: Privé sleutel

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: API key
nl: API-sleutel

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: German
nl: Duits

en: Norwegian
nl: Noors

en: Polish
nl: Pools

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: Expiration:
nl: Vervaldatum:

en: Card type
nl: Kaarttype

en: Card owner
nl: Kaarteigenaar

en: Card number
nl: Kaartnummer

en: Review order
nl: Bestelling controleren

en: API credentials
nl: API-gegevens

en: view order
nl: bestelling bekijken

en: Payment failed for order @order_id: @message
nl: Betaling mislukt voor bestelling @order_id: @message

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Cancel URL
nl: Annulerings-URL

en: Version @version
nl: Versie @version
