Ubercart QuickPay (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: API key
pl: Klucz API

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Danish
pl: Duński

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: German
pl: Niemiecki

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Polish
pl: Polski

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: Card type
pl: Typ karty

en: Card owner
pl: Właściciel karty

en: Card number
pl: Numer karty

en: Review order
pl: Podgląd zamówienia

en: (Last4)
pl: (Ostatnie4)

en: view order
pl: zobacz zamówienie

en: Configured
pl: Skonfigurowane
