Ubercart QuickPay (8.x-1.5) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Danish
nn: Dansk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: German
nn: Tysk

en: Polish
nn: Polsk

en: Swedish
nn: Svensk

en: Review order
nn: Sjå over tinginga
