Ubercart QuickPay (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: PHP
ne: पीएचपी

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन

en: Polish
ne: पोलिश

en: Swedish
ne: स्वीडिश
