Ubercart Stripe (8.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Credit card charge failed.
hu: A bankkártya terhelése nem sikerült.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
hu: A bankkártya meg lett terhelve, a nyilvántartási kód: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
hu: A bankkártyás fizetés sikeresen fel lett dolgozva.

en: Configured
hu: Konfigurált
