Ubercart Stripe (8.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Credit card charge failed.
pl: Obciążenie karty kredytowej nie powiodło się.

en: Credit card payment processed successfully.
pl: Płatność kartą kredytową przetworzona pomyślnie.

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: Configured
pl: Skonfigurowane
