Ubercart Stripe (8.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Not Installed
uk: Не встановлено

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Credit card charge failed.
uk: Зняття грошей із кредитної карти не вдалося.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
uk: Сума знята із кредитної карти, код дозволу: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
uk: Платіж за допомогою кредитної карти проведений успішно.

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Configured
uk: Налаштовано

en: Credit card charged: @amount
uk: Кошти з кредитної картки зняті: @amount
