Ubercart Stripe (8.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Credit card charge failed.
da: Kreditkortgebyr fejlede.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
da: Beløb trukket, code: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
da: Kreditkortbetalingen er gennemført.

en: Test mode
da: Testtilstand

en: Configured
da: Konfigureret
