Ubuntu Drupal Header (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Node type
da: Indholdstype

en: Created
da: Oprettet

en: Node
da: Indholdselement

en: Node Type
da: Indholdstype

en: Changed
da: Ændret
