Ubuntu Drupal Header (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Changed
et: Muudetud
