Ubuntu Drupal Header (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: Node Type
hu: Tartalomtípus

en: Changed
hu: Módosítva

en: Middle content
hu: Középső tartalom

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
