Ubuntu Drupal Header (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Node type
is: Efnistegund

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða
