Ubuntu Drupal Header (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Changed
lv: Labots
