Ubuntu Drupal Header (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Changed
sk: Zmenené
