Ubuntu Drupal Header (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Node Type
uk: Тип матеріалу

en: Changed
uk: Змінено

en: Header name
uk: Назва заголовку

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
