Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu
