Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Node type
az: Nod tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Changed
az: Dəyişdi
