Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Created
ca: Creat

en: Node Type
ca: Tipus del node

en: Changed
ca: Canviat
