Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Node type
ru: Тип материала

en: Created
ru: Создано

en: Node
ru: Материал

en: Node Type
ru: Тип материала

en: Changed
ru: Изменение

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
