Ubuntu Drupal Header (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Node
ta: கணு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
